چهارشنبه 3 مرداد 1403
تاریخ : دوشنبه 13 بهمن 1399
کد 12

تمدید و صدور گواهینامه های مدیریتی در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

شرکت گاز استان آذربایجان شرقی بر اساس ارزیابی های انجام شده، موفق به تمدید گواهینامه های مدیریتی ایزو گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، سیّدرضا رهنمای توحیدی در این خصوص گفت:‌ این ارزیابی شامل بررسی نحوه اجرای الزامات مربوط به استاندارد های ایزو 10002 ،     50001 ، 9001 ، 45001 ، 18001 ، 10004 وHSE-MS  بوده که این شرکت با کسب امتیازات لازم، موفق به تمدید گواهینامه های مکتسبه گردیده است.
وی با اشاره به اجرای فرآیند ممیزی به صورت مجازی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، افزود: پایش مستمر اهداف استراتژیک، برگزاری جلسات بازنگری مدیریتی، بروزرسانی دستورالعمل ها و روش های اجرایی، انطباق اهداف با خط مشی سازمانی و رفع عدم انطابق هاو... از مهم ترین اقدامات راهبردی شرکت در نیل به اهداف سازمانی بر اساس استانداردهای اجرایی می باشد.
توحیدی تصریح کرد: هدف نهایی شرکت از استقرار استانداردهای روز، جلب رضایت ذینفعان  بوده و در تمامی بخش های اجرایی، نیازسنجی از ذینفعان، مهم ترین عامل کلیدی در تعیین فرآیندها و اهداف خرد و کلان می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان ابراز امیدواری نمود: در سایه همّت و تلاش پرسنل شرکت و بکارگیری روش های نوین و افزایش کیفیت و کاهش زمان ارائه خدمات به مردم، در نیل به رسالت سازمانی خود بیش از پیش موفق باشیم.